KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652015
nr 1565 2015
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 57x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:30:38
24/9 17:16:44
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler